Rýchly kontakt

Mediline
A. Hlinku 64, Zvolen, 96001
Mail: mediline@medilinezv.sk

Lekáreň: 045 3811 569

Ambulancia praktického lekára
pre deti a dorast: 045 533 0476

Ambulancia praktického lekára
pre dospelých:     045 5360 020

Neurologická
ambulancia:         045 3813 329

Reumatologická
ambulancia:        045 3811 585

 

LEKÁREŇ Zlatý Potok
"Vaše zdravie, je naším poslaním"

Mgr. Zuzka na tel. čísle 0907 483 164

Milí priatelia a pacienti, naša nová kolegyňa p. Magistra Zuzka Vám na tel. čísle 0907 483 164 kedykoľvek poradí v oblasti alternatívnej medicíny, to znamená, že ak nechcete priamo lieky, ale preferujete skôr prírodnú liečbu tak príďte k nám, u nás nájdete čo hľadáte.

Lekáreň Zlatý Potok na Facebooku

Milí priatelia.
Vašu lekáreň nájdete už aj na facebooku (https://www.facebook.com/lekarenzlatypotok). Touto cestou Vás chceme informovať o novinkách, akciách a podujatiach prebiehajúcich v lekárni Zlatý Potok, vďaka čomu Vám nič neujde. U nás nájdete naozaj všetko,čo potrebujete - od liekov, cez výživové doplnky až po kozmetiku (Bioderma, Eucerin,  Avene, Vichy..). Čaká na Vás milý a mladý personál, ktorý je tu vždy pre Vás a ochotne Vám poradí v každej oblasti. Máme pre Vás pripravený vernostný program, vďaka ktorému získate výhodné zľavy. Neváhajte a využite aj našu jedinečnú ponuku donášky do domu, ktorú nenájdete v celom Zvolene.

Nová vedúca lekárnička RNDr. Karczubová Danica

Lekáreň Zlatý Potok sa obohatila o novú vedúcu lekárničku RNDr. Karczubovú Danicu. Pre lekáreň je veľkým prínosom jej celoživotná prax v oblasti farmácie ako aj jej veľmi pozitívny prístup k pacientom. Mnohí z Vás si ju budete pamätať z lekárni Danica, ktorej bola dlhé roky majiteľkou. 
Dioptrické a polarizačné okuliare

Dioptrické a polarizačné okuliare

Potrebujete dioptrické okuliare na čítanie? Idete na lyžovačku, túru? Lekáreň Zlatý Potok rozšírila svoj sortiment aj o štýlové dioptrické a polarizačné okuliare vo vynikajúcich cenách grin – emotikon
Celiatické, diabetické a BIO-produkty

Celiatické, diabetické a BIO-produkty

Ste celiatik, diabetik, alebo zástanca zdravej výživy? V Lekárni Zlatý Potok ponúkame široký sortiment produktov zdravej výživy ako aj odborné rady zo strany lekárničiek smile – emotikon


Zmluvné zdravotné poisťovne: